SPOR
*Trendyol Süper Lig
*Trendyol 1.Lig
*TFF 2.Lig Beyaz Gr.
*TFF 2.Lig Kırmızı Gr.
*TFF 3.Lig Birinci Gr.
*TFF 3.Lig İkinci Gr.
*TFF 3.Lig Üçüncü Gr.
*TFF 3.Lig Dördüncü Gr.
--------------
*2024 Avrupa Kupası
Grup Eleme Maçları
*Süper Lig Şampiyon Takımlar ve Yılları
*Türkiye Kupası
Şampiyon Takımlar
*Ligin Gol Kralları
Takımların Gol Kral Sayısı
*Trendyol 1.Lig
*TFF 2.Lig Beyaz Gr.
*TFF 2.Lig Kırmızı Gr.
*TFF 3.Lig Birinci Gr.
*TFF 3.Lig İkinci Gr.
*TFF 3.Lig Üçüncü Gr.
*TFF 3.Lig Dördüncü Gr.
--------------
*2024 Avrupa Kupası
Grup Eleme Maçları
*Süper Lig Şampiyon Takımlar ve Yılları
*Türkiye Kupası
Şampiyon Takımlar
*Ligin Gol Kralları
Takımların Gol Kral Sayısı
165x350 Reklam Alanı |
PTT 1.LİG FİNAL PLAY-OF MAÇI
27.05.2016
Multigroup Alanyaspor
Adana Demirspor
4
2
PTT 1.LİG YARI FİNAL PLAY-OF MAÇLARI
19.05.2016
Balıkesirspor
Multigroup Alanyaspor
0
0
19.05.2016
Vartaş Elazığspor
Adana Demirspor
3
2
23.05.2016
Multigroup Alanyaspor
Balıkesirspor
1
0
23.05.2016
Adana Demirspor
Vartaş Elazığspor
2
1
2015-2016 İKİNCİ LİG FİNAL PLAY-OF MAÇI
21.05.2016
Bandırmaspor
Gümüşhanespor
2
0
2015-2016 İKİNCİ LİG YARI FİNAL PLAY-OF MAÇLARI
13.05.2016
Bandırmaspor
İstanbulspor A.Ş.
1
0
13.05.2016
Keçiörengücü
Gümüşhanespor
1
0
17.05.2016
İstanbulspor A.Ş.
Bandırmaspor
0
2
17.05.2016
Gümüşhanespor
Keçiörengücü
3
1
2015-2016 İKİNCİ LİG ÇEYREK FİNAL PLAY-OF MAÇLARI
05.05.2016
Gümüşhanespor
Kocaeli Birlik Spor
1
1
05.05.2016
Keçiörengücü
Tuzlaspor
1
2
05.05.2016
Sarıyer
İstanbulspor A.Ş.
0
2
05.05.2016
Hacettepe Spor
Bandırmaspor
1
0
09.05.2016
Kocaeli Birlik Spor
Gümüşhanespor
1
3
09.05.2016
Tuzlaspor
Keçiörengücü
0
4
09.05.2016
İstanbulspor A.Ş.
Sarıyer
2
2
09.05.2016
Bandırmaspor
Hacettepe Spor
2
0
2015-2016 3.LİG FİNAL PLAY-OF MAÇLARI
14.05.2016
Diyarbekir Spor A.Ş.
Ofspor A.Ş.
5
6
15.05.2016
Kızılcabölükspor
Zonguldak Kömürspor
1
2
15.05.2016
Beylerbeyispor
Niğde Belediyespor
1
4
2015-2016 3.LİG YARI FİNAL PLAY-OF MAÇLARI
05.05.2016
Bir. Nak. Düzyurtspor
Kızılcabölükspor
0
0
05.05.2016
Zonguldak Kömürspor
Tire 1922 Spor
2
1
05.05.2016
Adliyespor
Diyarbekir Spor A.Ş.
0
3
05.05.2016
Ofspor A.Ş.
Bodrum Bld. Bodrumspor
1
0
05.05.2016
Beylerbeyispor
Bayburt G.Ö.İ.Gençlik ve Spor
3
0
05.05.2016
Çorum Belediyespor
Niğde Belediyespor
1
1
09.05.2016
Kızılcabölükspor
Birlik Nakliyat Düzyurtspor
1
0
09.05.2016
Tire 1922 Spor
Zonguldak Kömürspor
0
2
09.05.2016
Diyarbekir Spor A.Ş.
Adliyespor
3
0
09.05.2016
Bodrum Bld. Bodrumspor
Ofspor A.Ş.
2
1
09.05.2016
Bayburt G.Ö.İ.Gençlik ve Spor
Beylerbeyispor
3
1
09.05.2016
Niğde Belediyespor
Çorum Belediyespor
3
2